Śruba pasowana M20x"24x"120" 12.9 100szt. Qualfast QFT6102120Z
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M20x24x120 pasowana 12.9 Qualfast QFT6102120Z
Qualfast QFT-610-2120Z
QFT6102120Z
M20x24x120 śruby pasowane12.9 Qualfast
QFT-610-2120Z
SM.CK016,10498ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z: BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140317239 |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Supplier Part No. | 6102120Z |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 36mm |
| Długość | 120mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Head Depth | 16mm |
| Overall Diameter (mm) | 24mm |
| Driver Head Size | 12mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |