Śruba pasowana M6x8x10 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100610Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana M6x8x10 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100610Y
Qualfast QFT-610-0610Y
QFT6100610Y
M6 x 8 x 10 ŚRUBA PASOWANA (12.9) Qualfast
QFT-610-0610Y
KC-016,133ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140257245 |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Oznaczenie | QFT-610-0610Y |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC | 31161517 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 13mm |
| Długość | 10mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Head Depth | 5.5mm |
| Body Diameter (mm) | 8mm |
| Driver Head Size | 4mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |