Śruba pasowana UNC 1/4x"5/16x"3/8" 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114611A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana UNC 1/4x5/16x3/8" 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114611A
Qualfast QFT-611-4611A
QFT6114611A
UNC 1/4"x5/16x3/8" śruba pasowana 12.9 Qualfast
QFT-611-4611A
SM.CK016,120,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z: BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140075368 |
| Długość całkowita | 3/8" cal |
| Supplier Part No. | 6114611A |
| Rozmiar gwintu | 1/4 |
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.437mm |
| Długość | mm 3/8" cal |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 1/4 |
| Head Depth | 0.219mm |
| Overall Diameter (mm) | 0.31mm |
| Driver Head Size | mm 5/32" " cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |