Śruba pasowana UNC 3/8x"1/2x"2.1/2" 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana UNC 3/8x"1/2x"2.1/2" 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114820K
Śruba pasowana UNC 3/8x1/2x2.1/2 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114820K
Qualfast QFT-611-4820K
QFT6114820K
KC-016,1051ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140318076 |
| Długość całkowita | 2 1/2" cal |
| Oznaczenie | QFT-611-4820K |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 2-1/2" cal |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Depth | 0.313mm |
| Body Diameter (mm) | 0.498mm |
| Driver Head Size | mm 1/4" in. inch |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | ISO 7379 |