Śruba pasowana UNC 5/8x"3/4x"2.1/4" 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6115014D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana UNC 5/8x3/4x2.1/4 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6115014D
Qualfast QFT-611-5014D
QFT6115014D
5/8UNCx3/4x2.1/4 śruba pasowana 12.9 Qualfast
QFT-611-5014D
SM.CK016,2779ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z: BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140318120 |
| Długość całkowita | 2 1/4" cal |
| Supplier Part No. | 6115014D |
| Rozmiar gwintu | 5/8 |
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 2-1/4" cal |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Depth | 0.500mm |
| Overall Diameter (mm) | 0.748mm |
| Driver Head Size | mm 3/8" " cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |