Śruba regulacyjna M16x50mm FC18 Indexa IND4252825R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba regulacyjna M16x50mm FC18 Indexa IND4252825R
Indexa IND-425-2825R
IND4252825R
Śruba regulacyjna FC18 M16x50mm Indexa IND4252825R
IND-425-2825R
SM.CK016,30,1ZLNE
Uniwersalna jednostka wspierająca i mocująca, idealna do szorstkich, nierównych komponentów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 11.5 mm |
| Wymiar D | 8 mm |
| Wymiar E | 6 mm |
| Wymiar F | 3mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085930 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 50 mm |
| Numer produktu | FC180616 |
| Supplier Part No. | 4252825R |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 78 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 50mm |
| C | 11.5mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT18-1650 |
| Standard, norma | EN19B |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |