Śruba teowa M12 50mm FC401250 wzmocniona do obrabiarek i maszyn Indexa IND4252900D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba teowa M12x50mm FC401250 Indexa IND4252900D IND-425-2900D
Śruba do rowków teowych o rozmiarze gwintu M12. Wykonana z utwardzonego materiału o dużej twardości po obróbce cieplnej.
- Rozmiar gwintu: M12
- Długość: 50mm
- Materiał: stal węglowa
- Twardość: utwardzona, 32-38HRC
- Wykończenie powierzchni: fosforan manganu
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 50mm |
| Wymiar B | 12mm |
| Wymiar C | 26mm |
| Wymiar D | 22mm |
| Wymiar E | 7mm |
| Wymiar F | 6mm |
| Wymiar G | 13mm |
| Wymiar H | M12 |
| EAN13 | 5036140086098 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC40-1250 PT40-12050 |
| Supplier Part No. | 4252900D |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 54g |