Śruba z uchwytem M10 75x10mm manewrowa FC09 Indexa IND4252510E PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z uchwytem M10 75x10mm manewrowa FC09 Indexa IND4252510E
Indexa IND-425-2510E
IND4252510E
Śruba z uchem manewrowa FC09 M10x75x10mm INDEXA IND4252510E
IND-425-2510E
KC-016,64,1ZN/SM.[NM]
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Wymiar C | 40 mm |
| Wymiar D | 20 mm |
| Wymiar E | 12 mm |
| Wymiar F | 10 mm |
| EAN13 | 5036140085640 |
| ecl@ss | 23149090 |
| Numer produktu | FC040110 |
| Size A | M10 |
| Size B | 75 mm |
| Oznaczenie | IND-425-2510E |
| UNSPSC | 23153402 |
| Waga elementu | 60 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 40mm |
| Clamp Style | |
| D | 20mm |
| E | 12mm |
| F | 10mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT09-10075 |
| Rozmiar gwintu | A=M10 B=75mmmm |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | |
| E1 | mm |
| E2 | mm |
| A (h6) | mm |
| C (h6) | mm |