Śruby mocujące pod klucze Allena FC17 Indexa IND4252760D PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indexa śruby mocujące pod klucze Allena FC17 IND4252760D
Indexa IND-425-2760D
IND4252760D Indexa FC17 M12x30mm DOG POINT CLAMP CAP SCREW
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie -hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie -HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252760D |
| EAN13 Barcode | 5036140377967 |
| Length B | 30 mm |
| Waga elementu | 40 g |
| Wymiar F | 10 mm |
| Wymiar E | 18 mm |
| Wymiar D | 12 mm |
| Wymiar C | 0.9 mm |
| A (Thread) | M12 |
| Numer produktu | FC172712 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 30 mm |
| C | 0.9 mm |
| Clamp Style | Dog Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT17B-1230N |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |