Statyw magnetyczny Kennedy do czujnika KEN3332100K KEN-333-2100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
61,92 €
Cena regularna:
50,34 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw magnetyczny Kennedy do czujnika KEN3332100K KEN-333-2100K
Kennedy KEN-333-2100K
KEN3332100K
STATYW 4 MAG Kennedy
KEN-333-2100K
SM.CK016,147,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Z czterema powierzchniami magnetycznymi, jedna na 45°. przystosowany do pracy w ciężkich warunkach. Uniwersalny docisk.Oprawa:
Średnica uchwytu ucha: 1/4"
Średnica gniazda: 1/8", 5/16" i 3/8".
Wymiary podstawy: 48x40x50mm.
Wysokość x średnica kolumny: 175x12mm.
Długość x średnica belki poprzecznej: 165x10.0mm.
Siła magnetyczna: 30kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107090 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332100K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 48 x 44 x 51mm |
| Wysokość | 227 mm |
| Magnetic Pull | 30kg |
| Model, kod produktu | E908 |
| Rozmiar gwintu | |
| Średnica | mm |
| Additional Features | magnetic faces (4) universal clamp |