Statyw magnetyczny kompakt Oxford Precision OXD3337080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw 4 MAG kompakt Oxford Precision OXD3337080K
Oxford Precision OXD-333-7080K
OXD3337080K
Statyw 4 MAG - KOMPAKT Oxford OXD3337080K
OXD-333-7080K
Opis produktu
Z czterema powierzchniami magnetycznymi, jedna na 45°. Uchwyt standardowy.Oprawa:
Średnica uchwytu ucha: 1/4”
Średnica gniazda: 5/16”.
Wymiary podstawy: 50x50x76mm.
Wysokośćxśrednica kolumny: 185x12mm.
Długośćxśrednica belki poprzecznej: 165x6.3mm.
Siła magnetyczna: 30kg.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Opis | Compact 4 Mag |
| Kod EAN13 | 5036140154483 |
| Kod eCl@ss | 21020801 |
| Wysokość całk./opak. | 280mm |
| Nr produktu | OXD-333-7080K |
| Kod UNSPSC | 23152203 |
| Waga | 1.90 kg |
SM.CK016,197ZLNE