Statyw magnetyczny z regulacją Oxford Precision OXD3337050K OXD-333-7050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw magnetyczny z regulacją Oxford Precision OXD3337050K OXD-333-7050K
Typ dźwigniowy, dwie powierzchnie magnetyczne i duże pokrętła. Z uniwersalnym dociskiem.
Oprawa:
- Średnica uchwytu ucha: 1/4”,
- Średnica gniazda: 1/8”, 1/4”.
- Wymiary podstawy: 60 x 50 x 55mm.
- Wysokość x średnica kolumny: 175x12mm.
- Długość x średnica belki poprzecznej: 160x10mm.
- Siła magnetyczna: 50kg.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Opis | Fine Adjusting 2 Mag. |
| Kod EAN13 | 5036140154476 |
| Kod eCl@ss | 21020801 |
| Wysokość całk./opak. | 230mm |
| Nr produktu | OXD-333-7050K |
| Kod UNSPSC | 23152203 |
| Waga | 1,2kg |