Statyw uniwersalny magnetyczny Oxford Precision OXD3337100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw uniwersalny 4 MAG Oxford Precision OXD3337100K
Oxford Precision OXD-333-7100K
OXD3337100K
Statyw UNIVERSAL 4 MAG Oxford OXD3337100K
OXD-333-7100K
Opis produktu
Z czterema powierzchniami magnetycznymi, jedna na 45°. Uniwersalny docisk.Oprawa:
Średnica uchwytu ucha: 1/4"
Średnica gniazda: 1/8", 5/16" i 3/8".
Wymiary podstawy: 60x50x55mm.
Wysokośćxśrednica kolumny:175x12mm.
Długośćxśrednica belki poprzecznej: 160x10.0mm.
Siła magnetyczna: 30kg.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Opis | Universal 4 Mag |
| Kod EAN13 | 5036140154490 |
| Kod eCl@ss | 21020801 |
| Wysokość całk./opak. | 230mm |
| Nr produktu | OXD-333-7100K |
| Kod UNSPSC | 23152203 |
| Waga | 1.20 kg |
SM.CK016,180,6ZLNE