Stojący znak ostrzegający przed poślizgiem Sitesafe SSF9920010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WET FLOOR/CLEANING IN PROGRESS SIGN - A FRAME Sitesafe SSF9920010K
Sitesafe SSF-992-0010K
SSF9920010K
WET FLOOR/CLEANING IN PROGRESS SIGN - A FRAME Sitesafe
SSF-992-0010K
SM.CK016,57,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wolno stojące, oznakowanie w postaci plastikowej składanej ramy typu A z symbolem zagrożenia poślizgnięciem się po jednej stronie oraz symbolem wykonywania sprzątania, na odwrocie.
Rozmiar: 300 x 600 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140250499 |
| eCl@ss Code | 40200103 |
| Wysokość | 300 mm |
| Supplier Part No. | SSF-992-0010K |
| UNSPSC Code | 55121718 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Design | |
| Materiał | Polypropylene |
| Wysokość całkowita | 300mm |
| Szerokość całk. | 600mm |
| Numer produktu | CR/FS.01 |
| Standard, norma | |
| Fixing Method | Self-Standing A-Frame |
| Primary Colour | Żółty |
| Legend/Symbol Colour | Czarny Czerwony |
| Sign Message |