Stół warsztatowy z 2 szufladami Kennedy KEN4052320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
4 390,10 zł
Cena regularna:
3 569,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół warsztatowy z 2 szufladami Kennedy KEN4052320K
Kennedy KEN-405-2320K
Stół warsztatowy z 2 SZUFLADAMI
KEN-405-2320K
Opis produktu
Profesjonalnej jakości dwuszufladowy stół warsztatowy wykonany z grubościennej stali do intensywnego długotrwałego użytkowania. Doskonały do zastosowania w różnego rodzaju warsztatach i w przemyśle. Szuflady są zamykane na klucz i wyposażone w prowadnice zapewniające płynne przesuwanie szuflad. Pełnej długości półka do przechowywania. Szybki i łatwy montaż. Lakierowanie proszkowe.Wymiary ( Szer.xGłęb.xWys.): 1500x640x865mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 640mm |
| Kod EAN13 | 5036140036123 |
| Kod eCl@ss | 21100201 |
| Wysokość | 865mm |
| Głębokość całk./opak. | 225 |
| Długość całk./opak. | 1540 |
| Waga całkowita | 77.4 |
| Szerokość całk./opak. | 705 |
| Nr produktu | TSC5911 |
| Kod UNSPSC | 24102006 |
| Waga | 77.4 kg |
| Szerokość | 1500mm |
KEN4052320K
STOL WARSZTATOWY Z 2 SZUFLADAMI Kennedy
KEN-405-2320K
SM.CK016,1525ZLNE
Narzędzia Cromwell