Stół warsztatowy z szafką zamykaną i półką Senator SEN4055040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 870,30 zł
Cena regularna:
1 520,57 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół warsztatowy z szafką zamykaną i półką Senator SEN4055040K
Senator SEN-405-5040K
SEN4055040K
KC-016,1650ZN/SM.[NM]
Wymiary całkowite: (Sz. x Gł. x Wys.): 1372 x 508 x 865mm.
Maksymalne obciążenie półki / szuflady: 25kg.
Maksymalne obciążenie szafki: 180kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| Depth | 508 mm |
| EAN13 | 5036140160224 |
| ecl@ss | 21100201 |
| Wysokość | 865 mm |
| Oznaczenie | SEN-405-5040K |
| UNSPSC | 24102006 |
| Waga | 48.5 kg |
| Szerokość | 1372 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Number of Drawers | |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całkowita | 508mm |
| Wysokość całkowita | 865mm |
| Szerokość całk. | 1372mm |
| Numer produktu | |
| Type | Workbench |
| Worktop Finish | 20mm Beech |
| Number of Cupboards |