Stołek plastikowy biały Lincoln LNC8110650K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PLASTIC STEP STOOL WHITE Lincoln LNC8110650K
Lincoln LNC-811-0650K
LNC8110650K
PLASTIC STEP STOOL WHITE Lincoln
LNC-811-0650K
SM.CK016,116,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Plastic Step Stool
Step stool manufactured from high quality plastic that's lightweight yet durable. Two step unit with large anti-slip platform. Features a handy carry hole.
Dimensions: 470 x 510 x 400mm.
Maximum load: 100kg.
Waga: 1.8kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Lincoln |
| EAN13 Barcode | 5036140323926 |
| eCl@ss Code | 21100502 |
| Supplier Part No. | 8110650K |
| UNSPSC Code | 30191505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Wysokość | 410mm |
| Materiał | Plastic |
| Maximum Load | 100kg |
| Numer produktu | TECZTY548 |
| Typ produktu | Stool |
| Dimensions (H x D x W) (mm) | 410mm x 510mm x 480mmmm |
| Base Diameter | 510 x 480mm |
| Top Diameter | |
| Additional Features | Features a handy carry hole Large anti-slip platform Two step unit |