Stopka obrotowa FC29 M12 Indexa IND4252870D
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stopka obrotowa FC29 M12 Indexa IND4252870D
Indexa IND-425-2870D
IND4252870D
SM.CK016,68,1ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M12 |
| Marka | Indexa |
| Dim B | 19 mm |
| Wymiar C | 35 mm |
| Wymiar D | 24 mm |
| Wymiar E | 11 mm |
| Wymiar F | 7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086074 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Model, kod produktu | FC290112 |
| Sup. Part No. | IND-425-2870D |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga Each | 80 g |