Strug równiak No.220 Senator SEN5970990K PRO19-20 MTM
dostępny
Cena regularna:
166,70 zł
Cena regularna:
135,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Strug równiak No.220 Senator SEN5970990K
Senator SEN-597-0990K
SEN5970990K
KC-016,142,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Adjustable Knob Material | Brass |
| Adjustment Type | Alignment; Depth of Cut |
| Materiał ostrza | Hardened Steel |
| Szerokość ostrza | 40 mm |
| Kolor obudowy, korpusu | Czarny |
| Body Material | Cast Iron |
| Marka, producent | Senator |
| Compatible Materials | Plastic; Wood |
| Cutting Angle | 21° stopni |
| Wymiary | 178mm x 41mm mm |
| EAN13 | 5036140007017 |
| ecl@ss | 21042104 |
| Wykończenie, powłoka | Epoxy Coated |
| Handle Material | Polypropylene |
| Długość całkowita | 178 mm |
| Szerokość całk. | 41 mm |
| Oznaczenie | SEN-597-0990K |
| Type | No.220 BLOCK PLANE |
| UNSPSC | 27111903 |