Sworzeń do drzwi 300mm wysokowydajny szary Matlock MTL9497046K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworzeń do drzwi 300mm wysokowydajny szary Matlock MTL9497046K
Matlock MTL-949-7046K
MTL9497046K
300mm MONKEY TAIL BOLT GALVANISED Matlock
MTL-949-7046K
SM.CK016,49,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne
Dociskany sprężyną, uniwersalny rygiel do drzwi lub bramki, z kształtowaną rączką.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 60MTPP0300GV |
| EAN13 Barcode | 5036140066991 |
| Długość | 300 mm |
| Finish | BZP |
| Długość | 12" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Długość | 300mm 12" cal |
| Numer produktu | 60MTPP0300GV |
| Typ produktu | Tail Bolts |
| Szerokość | mm |