Sworznia do drzwi 250mm Matlock MTL9497820K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia do drzwi 250mm Matlock MTL9497820K
Matlock MTL-949-7820K
MTL9497820K
SWORZNIA DO DRZWI 250mm Matlock
MTL-949-7820K
SM.CK016,15,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Generalnego użytku, do furtek, domków kampingowych, składów narzędzi ogrodniczych.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz.
Black = Czarne
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140066830 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 200 mm |
| Shoot Diameter | 13 mm |
| Supplier Part No. | 923APP0250BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Długość | 200 mm |
| Numer produktu | 949-782 |
| Typ produktu | Tower Bolts |
| Szerokość | mm |