Sworznia do drzwi 6" Matlock MTL9497790K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia do drzwi 6" Matlock MTL9497790K
Matlock MTL-949-7790K
MTL9497790K
SWORZNIA DO DRZWI 6" Matlock
MTL-949-7790K
SM.CK016,18,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Generalnego użytku, do furtek, domków kampingowych, składów narzędzi ogrodniczych.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz.
Black = Czarne
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070448 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 150 mm |
| Shoot Diameter | 11 mm |
| Supplier Part No. | 923APP0150GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Długość | 150 mm |
| Numer produktu | 949-779 |
| Typ produktu | Tower Bolts |
| Szerokość | mm |