Sworznia typu Brenton 6"x5/8" Matlock MTL9497740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia typu Brenton 6"x5/8" Matlock MTL9497740K
Matlock MTL-949-7740K
MTL9497740K
SWORZNIA typu 'BRENTON' 6"x5/8" Matlock
MTL-949-7740K
SM.CK016,33,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Sworznie pod kłódkę.
Wykończenie:
Galvanised = Galwan.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070424 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 152 mm |
| Shoot Diameter | 15 mm |
| Supplier Part No. | 1A-PP0150GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Długość | 152mm |
| Numer produktu | 949-774 |
| Typ produktu | Lockable Bolts |
| Szerokość | mm |