Sworznia ze sprężyną 3/8" Matlock MTL9497670K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia ze sprężyną 3/8" Matlock MTL9497670K
Matlock MTL-949-7670K
MTL9497670K
SWORZNIA ZE SPREZYNA 3/8" Matlock
MTL-949-7670K
SM.CK016,27,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Samoczynnie zamykane, do drzwi metalowych i drewnianych.
Wykończenie:
Zinc Plated = Cynkowane
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070370 |
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 68 mm |
| Shoot Diameter | 10 mm |
| Supplier Part No. | 513-PP0010ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 68mm |
| Numer produktu | 513-PP0010ZP |
| Typ produktu | Spring Loaded Bolts |
| Szerokość | mm |