Sworznie do drzwi 300mm Matlock MTL9497040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznie do drzwi 300mm Matlock MTL9497040K
Matlock MTL-949-7040K
MTL9497040K
SWORZNIE DO DRZWI 300mm Matlock
MTL-949-7040K
SM.CK016,49,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne
Dociskany sprężyną, uniwersalny rygiel do drzwi lub bramki, z kształtowaną rączką.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140066984 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 300 mm |
| Supplier Part No. | 60MTPP0300BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Długość | 300mm 12" cal |
| Numer produktu | 60MTPP0300BK |
| Typ produktu | Tail Bolts |
| Szerokość | mm |