Szafka metalowa na klucze 20K-20 20 kluczy Matlock MTL8200200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka metalowa na klucze 20K-20 20 kluczy Matlock MTL8200200K
Matlock MTL-820-0200K
MTL8200200K
SM.CK016,51,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Matlock |
| Depth | 80 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140029026 |
| eCl@ss Code | 24360104 |
| Wysokość | 20 mm |
| Key Capacity | 20 |
| Głębokość całk. | 85 |
| Długość całk. | 210 |
| Waga całkowita | 1 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Sup. Part No. | 20K-20 |
| UNSPSC Code | 46171509 |
| Szerokość | 160 mm |