Szafka narzędziowa extra głęboka 9-szufladowa Kennedy KEN5945360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 389,30 zł
Cena regularna:
1 942,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa extra głęboka 9-szufladowa Kennedy KEN5945360K
Kennedy KEN-594-5360K
Szafka narzędziowa 9 szuflad extra głęboka
KEN-594-5360K
Opis produktu
9-szufladowaPonad 25% głębsza od szafek narzędziowych o standardowych rozmiarach.
Wymiary szuflad (WxDxH): 6 szuflad 295x405x50mm.
1 szuflada 595x405x50mm. 2 szuflady 595x405x100mm.
Prowadnice szuflad: 14”. Podpory pokrywy typu B.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kolor | Red |
| Kod EAN13 | 5036140009301 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 405mm |
| Wysokość całk./opak. | 510mm |
| Szerokość całk./opak. | 660mm |
| Nr produktu | TBT4109-X |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 41.0 kg |
KEN5945360K
SZAFKA NARZEDZIOWA, EXTRA GLEBOKA, 9-SZUFLADOWA Kennedy
KEN-594-5360K
SM.CK016,1955ZLNE
Narzędzia Cromwell