Szczęki do uchwytów tokarskich 12.1/2" 3szt. Kennedy KEN4901160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
265,21 €
Cena regularna:
215,62 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich 12.1/2" 3szt. Kennedy KEN4901160K
Kennedy KEN-490-1160K
KEN4901160K
KC-016,342,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów standardowych, precyzyjnych, Griptru, stalowych (ze stali 78), do wszystkich starych i nowych uchwytów Burnard, Pratt Hardnige/Pratt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 315 mm |
| Dimensions C | 28.19 mm |
| Dimensions D | 12.88 mm |
| Dimensions J | 8.46 mm |
| EAN13 | 5036140108936 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EJP |
| Oznaczenie | KEN-490-1160K |
| UNSPSC | 27112807 |