Szczęki do uchwytów tokarskich 125mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
135,54 €
Cena regularna:
110,19 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
125mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901230K
IND-490-1230K
Hard Jaws - Outside For self-centring lathe chucks (IND-475) - Indexa 3200 and 3500. Chuck jaws supplied in sets of three.
- A: 51mm
- C: 40mm
- H: 33.5mm
- B: 20mm
- To Suit Chuck: 125mm
- G: 13mm
- D: 8mm
- E: 8mm
- F: 8mm
Hard Outside Lathe Chuck Jaws
Hard Jaws - Outside
For self-centring lathe chucks (IND-475) - Indexa 3200 and 3500. Chuck jaws supplied in sets of three.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112807 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4901230K |
| EAN13 Barcode | 5036140365865 |
| Chuck Diameter | 125 mm |
| Weight per set | 561 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 51mm |
| B | 20mm |
| C | 40mm |
| D | 8mm |
| E | 8mm |
| F | 8mm |
| G | 13mm |
| H | 33.5mm |
| J | mm |
| Jaw Code | |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 125mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |