Szczęki do uchwytów tokarskich 5" 3szt. Kennedy KEN4901060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
657,90 zł
Cena regularna:
534,88 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich 5" 3szt. Kennedy KEN4901060K
Kennedy KEN-490-1060K
KEN4901060K
KC-016,199,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów standardowych, precyzyjnych, Griptru, stalowych (ze stali 78), do wszystkich starych i nowych uchwytów Burnard, Pratt Hardnige/Pratt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 125 mm |
| Dimensions C | 14.10 mm |
| Dimensions D | 4.85 mm |
| Dimensions J | 6.35 mm |
| EAN13 | 5036140108882 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EJF |
| Oznaczenie | KEN-490-1060K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | mm |
| D | mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | EJF |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 125mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |