Szczęki do uchwytów tokarskich 8" 3szt. Kennedy KEN4901100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
681,30 zł
Cena regularna:
553,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich 8" 3szt. Kennedy KEN4901100K
Kennedy KEN-490-1100K
KEN4901100K
KC-016,207ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów standardowych, precyzyjnych, Griptru, stalowych (ze stali 78), do wszystkich starych i nowych uchwytów Burnard, Pratt Hardnige/Pratt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 200 mm |
| Dimensions C | 20.62 mm |
| Dimensions D | 9.53 mm |
| Dimensions J | 8.46 mm |
| EAN13 | 5036140108905 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EJJ |
| Oznaczenie | KEN-490-1100K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | mm |
| D | mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | EJJ |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 200mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |