Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BN23 400/500mm 3szt. Kennedy KEN4905230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 990,50 zł
Cena regularna:
1 618,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BN23 400/500mm 3szt. Kennedy KEN4905230K
Kennedy KEN-490-5230K
KEN4905230K
SM.CK016,603,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Chuck Diameter | 400/500/630 mm |
| Dimensions A | 155 mm |
| Dimensions B | 89 mm |
| Dimensions C | 64 mm |
| Dimensions D | 25.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108998 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | BN23 |
| K/J Bolt | 35/30/M20 |
| Serrations | 3/32"x90 |
| Sup. Part No. | BN23 |
| UNSPSC Code | 27112807 |