Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BN90 200mm 3szt. Kennedy KEN4905090K KEN-490-5090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
123,86 €
Cena regularna:
100,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BN90 200mm 3szt. Kennedy KEN4905090K KEN-490-5090K
Kennedy KEN-490-5090K
KEN4905090K
SM.CK016,160,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Chuck Diameter | 165/200 mm |
| Dimensions A | 90 mm |
| Dimensions B | 60 mm |
| Dimensions C | 40 mm |
| Dimensions D | 17mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108974 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | BN90 |
| K/J Bolt | 22/15/M12 |
| Serrations | 1/16" x 90 |
| Supplier Part No. | 4905090K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 90 mm |
| B | 60 mm |
| C | 40 mm |
| D | 17mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | BN90 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1/16" x 90 |
| Liczba elementów | 3 |
| To Suit Chuck | 165 200mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |