Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO06 6" 3szt. Kennedy KEN4905560K KEN-490-5560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
83,29 €
Cena regularna:
67,72 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO06 6" 3szt. Kennedy KEN4905560K KEN-490-5560K
- Do uchwytów o rozmiarze: 6", 165mm
- Oznaczenie: BO06
- Liczba sztuk: 3
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy, Thame W. |
| Średnica uchwytu | 165 mm |
| Wymiar A | 72 mm |
| Wymiar B | 38 mm |
| Wymiar C | 32 mm |
| Wymiar D | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140109001 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Kod szczęk | BO06 |
| K/J/śruba | 20/15/M10 |
| Ząbki | 1.5mm x 67 |
| Supplier Part No. | 4905560K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
BO06 Thame Workholding