Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO08 8" 3szt. Kennedy KEN4905580K KEN-490-5580K
dostępny
Cena regularna:
394,50 zł
Cena regularna:
320,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO08 8" 3szt. Kennedy KEN4905580K KEN-490-5580K
- Do uchwytów o rozmiarze: 8", 210mm
- Oznaczenie: BO08
- Liczba sztuk: 3
- Kitagawa
- Howa
- Matsumoto
- Pratt Burnard
- SMW
- Autoblok
- itp.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy, Thame W. |
| Średnica uchwytu | 210 mm |
| Wymiar A | 95 mm |
| Wymiar B | 44 mm |
| Wymiar C | 32 mm |
| Wymiar D | 14 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140109018 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | BO08 |
| K/J/śruba | 25/25/M12 |
| Ząbki | 1.5mm x 68 |
| Supplier Part No. | 4905580K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
Informacje dodatkowe:
Thame Wrokholding BO08