Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO10 10" 3szt. Kennedy KEN4905600K KEN-490-5600K MTM
dostępny
Cena regularna:
441,50 zł
Cena regularna:
358,94 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO10 10" 3szt. Kennedy KEN4905600K KEN-490-5600K KEN-490-5600K
- Do uchwytu o rozmiarze: 10", 254mm
- Oznaczenie: BO10
- Kitagawa
- Howa
- Matsumoto
- Pratt Burnard
- SMW
- Autoblok
- itp.
Cechy i zalety
- Duży wybór rozmiarów i ząbków
- Wysoka jakość wykonania
- Zapewnij bezpieczne trzymanie przedmiotu obrabianego
Typowe zastosowania
- Obróbka kształtowa
- Radełkowanie
- Obracanie
- Przecinanie
- Deformowanie, odkształcanie
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy, Thame W. |
| Wymiar A | 110 mm |
| Wymiar B | 40 mm |
| Wymiar C | 40 mm |
| Wymiar D | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140109025 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Kod szczęk | BO10 |
| K/J/śruba | 30/30/M12 |
| Ząbki | 1.5mm x 69 |
| Supplier Part No. | 4905600K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
Thame Workholding BO10