Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN20 200mm 3szt. Kennedy KEN4906240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
681,30 zł
Cena regularna:
553,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN20 200mm 3szt. Kennedy KEN4906240K
Kennedy KEN-490-6240K
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN20 200mm (opak-3)
KEN-490-6240K
Opis produktu
Do uchwytów Toolmex/Bison. Zestaw 3-sztukowySpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 200mm |
| Dimensions C | 25mm |
| Dimensions D | 10mm |
| Dimensions J | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140109216 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EN20 |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
KEN4906240K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE EN20 200mm (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-6240K
SM.CK016,207ZLNE
Narzędzia Cromwell