Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN25 250mm 3szt. Kennedy KEN4906250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
890,60 zł
Cena regularna:
724,07 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN25 250mm 3szt. Kennedy KEN4906250K
Kennedy KEN-490-6250K
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN25 250mm (opak-3)
KEN-490-6250K
Opis produktu
Do uchwytów Toolmex/Bison. Zestaw 3-sztukowySpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 250mm |
| Dimensions C | 28mm |
| Dimensions D | 12mm |
| Dimensions J | 9mm |
| Kod EAN13 | 5036140109223 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EN25 |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
KEN4906250K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE EN25 250mm (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-6250K
SM.CK016,270,6ZLNE
Narzędzia Cromwell