Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN32 315mm 3szt. Kennedy KEN4906260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 212,70 zł
Cena regularna:
985,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN32 315mm 3szt. Kennedy KEN4906260K
Kennedy KEN-490-6260K
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EN32 315mm (opak-3)
KEN-490-6260K
Opis produktu
Do uchwytów Toolmex/Bison. Zestaw 3-sztukowySpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 315mm |
| Dimensions C | 32mm |
| Dimensions D | 12mm |
| Dimensions J | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140109230 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EN32 |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
KEN4906260K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE EN32 315mm (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-6260K
SM.CK016,368,3ZLNE
Narzędzia Cromwell