Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie PT06 P/C 6" 3szt. Kennedy KEN4902060K PRO20 PRO24-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$127.27
Cena regularna:
$103.47
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie PT06 P/C 6" 3szt. Kennedy KEN4902060K
Kennedy KEN-490-2060K
KEN4902060K
SM.CK016,140,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Chuck Diameter | 165 mm |
| Dimensions A | 82 mm |
| Dimensions B | 32 mm |
| Dimensions C | 32 mm |
| Dimensions D | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108943 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | PT06 |
| K/J Bolt | 20/15/M10 |
| Serrations | 1.5mmx60 |
| Sup. Part No. | PT06 |
| UNSPSC Code | 27112807 |