Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie PT08 P/C 8" 3szt. Kennedy KEN4902080K KEN-490-2080K PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
590,20 zł
Cena regularna:
479,84 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie PT08 P/C 8" 3szt. Kennedy KEN4902080K KEN-490-2080K
Kennedy KEN-490-2080K
KEN4902080K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE PT08 P/C 8" (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-2080K
Do uchwytów metrycznych mechanicznych (Kitagawa/Howa/Matsumoto/Pratt Burnard/SMW/Autoblok etc.).
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Chuck Diameter | 210 mm |
| Dimensions A | 102 mm |
| Dimensions B | 44 mm |
| Dimensions C | 32 mm |
| Dimensions D | 14 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108950 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | PT08 |
| K/J Bolt | 25/25/M12 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Supplier Part No. | 4902080K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 102 mm |
| B | 40 mm |
| C | 32 mm |
| D | 14 mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | PT08 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1.5mm x 61 |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 210mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |
SM.CK016,179,2ZLNE
Narzędzia Cromwell