Szczęki jednolite miękkie 80mm 3szt. Kennedy KEN4906180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
608,00 zł
Cena regularna:
494,31 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki jednolite miękkie 80mm 3szt. Kennedy KEN4906180K
Kennedy KEN-490-6180K
KEN4906180K
KC-016,184,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 80 mm |
| Dimensions C | 11 mm |
| Dimensions D | 6 mm |
| Dimensions J | 4 mm |
| EAN13 | 5036140296473 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EN08 |
| Oznaczenie | KEN-490-6180K |
| UNSPSC | 27112807 |