Szczęki typu E do zaciskarki konektorów BNC Kennedy KEN5155140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BNC CONNECTOR JAW (RG58.59. 62. 6) CRIMPING TOOL Kennedy KEN5155140K
Kennedy KEN-515-5140K
KEN5155140K
BNC CONNECTOR JAW (RG58.59. 62. 6) CRIMPING TOOL Kennedy
KEN-515-5140K
SM.CK016,43,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe szczÄ™ki pasujÄ...ce do narzÄ™dzi zaciskowych Kennedy KEN-515-5710K 9 KEN-515-5740
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Crimp Type | RG Type Coaxial Cabel Connectors |
| Wymiary | RG58-6/6.48-8.23mm |
| EAN13 Barcode | 5036140250635 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Supplier Part No. | 5155140K |
| UNSPSC Code | 27111518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | RG58-6/6.48-8.23mm |
| Do użycia z | |
| Długość całkowita | mm |
| To Suit | KEN-515-5710K KEN-515-5740K |
| Typ | Replacement Jaws |
| Liczba elementów | 1 |
| Materiał szczęk | Stal |
| Tool Material | |
| Compatible Connector | RG Type Coaxial Cable Connector |
| Tool/Jaw Features | |
| Handle Cover Material |