Szczęki zaciskowe Indexa IND4207830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
199,42 €
Cena regularna:
162,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki zaciskowe Indexa IND4207830K
Indexa IND-420-7830K
IND4207830K
KC-016,498,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 25 mm |
| A1 | 10 mm |
| A2 | 76 mm |
| B | 32 mm |
| B1 | 60 mm |
| B2 | 47 mm |
| B3 | 30 mm |
| B4 | 76 mm |
| Body Diameter L1 | 43.5 |
| Marka, producent | Indexa |
| Capacity (S) | 300 mm |
| Opis | Standard Duty Rack Clamp |
| EAN13 | 5036140243705 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Load (KN) | 10 kN |
| Długość całkowita | 429 mm |
| Numer produktu | SD1300 |
| Oznaczenie | IND-420-7830K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Weight (kg) | 1.9 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 300mm |
| Długość | 429mm |
| Numer produktu | SD300mm |
| Reach | 60mm |
| To Suit | |
| Type | Rack Clamps |
| Waga | kg kilogramg |
| Load | daN dekanewton 10 kN kilonewton |
| Clamp Type | Standard Duty |