Szczęki zamienne do imadła 125mm para Kennedy KEN5673650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki zamienne do imadła 125mm para Kennedy KEN5673650K
Kennedy KEN-567-3650K
KEN5673650K
JAWS TO SUIT 125mm ENGINEERS VICE (PR) Kennedy
KEN-567-3650K
SM.CK016,101,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z najwyższej jakości odlewów z precyzyjnie wykonanym mechanizmem śrubowym i precyzyjnie wykonanymi szczękami. Użyteczne w warsztatach, zakładach motoryzacyjnych i przy innych zastosowaniach ślusarskich.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112102 |
| eCl@ss Code | 21020601 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5673650K |
| EAN13 Barcode | 5036140297555 |
| Engineers Vice Size (Pair) | To suit 125mm jaw width |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | |
| Siła zacisku | kg kilogram lb pound |
| Do użycia z | Kennedy KECV125 Vice |
| Wysokość szczęk | 21mm |
| Otwarcie szczęk | mm |
| Szerokość szczęk | 125mm 5" cal |
| Model Number | |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Throat Depth | mm |
| Mounting Type | |
| Standard, norma | |
| Special Features | |
| Overall Dimensions | mm |
| Overall Material | |
| Materiał szczęk | |
| Jaw Face Material | |
| Grubość szczęk | mm |
| Maximum Compatible Pipe Size | mm |
| Minimum Compatible Pipe Size | mm |
| Wymiar szczęk | 125mm x 21mmmm |
| Compatible Pipe Size Range | mm |
| Compatible Vice Jaw Width | mm |
| Vice Type | Fixed Jaw |