Szczotka do tapet 200mm Cotswold 8" COT9071600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
200mm (8") PURE BRISTLE PAPER HANGING BRUSH Cotswold COT9071600K
Cotswold COT-907-1600K
COT9071600K
200mm (8") PURE BRISTLE PAPER HANGING BRUSH Cotswold
COT-907-1600K
SM.CK016,54,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Polerowana drewnina obudowa. Delikatne naturlane włosie. Do wygładzenia pęcherzyków powietrza na wiszącej pionowo tapecie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| Bristle Length | 50 mm |
| Brush Width | 205 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140326330 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.17 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | 9071600K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 185 lb |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 205mm 8" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Wallpaper Paste |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Block |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 50mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Wallpaper Smoother |