Szczypce 0-80mm zaciskowe klamrowe ruchome Kennedy KEN5588660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
139,20 zł
Cena regularna:
113,17 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Szczypce 0-80mm zaciskowe klamrowe ruchome KEN5588660K
Kennedy KEN-558-8660K
KEN5588660K Kennedy SZCZYPCE ZACISKOWE KLAMROWE RUCHOME 0-80mm
Szeorki i głęboki profil, może omijać przeszkody jakich normalny zacisk nie jest w stanie omijać. Posiada obrotnicę, aby umożliwić zacisk na zwężającej sie powierzchni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140118911 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 300 |
| Waga całkowita | 0.965 |
| Szerokość całk. | 145 |
| Supplier Part No. | 5588660K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 0-100mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Heat Treated Chrome Molybdenum |
| Długość całkowita | 300mm |
| Numer produktu | 224-12 |
| Throat Depth | 90mm |
| Wykończenie, powłoka | Chemically Blackened Nickel |