Szczypce do cięcia kabli 9" Kennedy KEN5585680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$44.89
Cena regularna:
$36.49
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do cięcia kabli 9" Kennedy KEN5585680K
Kennedy KEN-558-5680K
Szczypce do cięcia kabli 9"
KEN-558-5680K
Opis produktu
Wykonane z kutej drobnoziarnistej stali węglowej. Twarde, podwójnie hartowane uchwyty. Do cięcia miedzianych kabli do 10 mm średnicy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140118287 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 200mm |
| Długość | 8" calowe |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 235 |
| Waga całkowita | 0.43 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | 509 |
| Kod UNSPSC | 27112100 |
| Waga elementu | 425g |
KEN5585680K
SZCZYPCE DO CIECIA KABLI 9" Kennedy
KEN-558-5680K
SM.CK016,131,5ZLNE
Narzędzia Cromwell