Szczypce do filtrów oleju 10" 69-80mm Kennedy KEN5031760K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce DO FILTROW OLEJOWYCH 10", 69-80mm Kennedy KEN5031760K
Kennedy KEN-503-1760K
Szczypce do Filtr OW OLEJOWYCH 10", 69-80mm
KEN-503-1760K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali chromowo-wanadowej z czernionym wykończeniem przeciw korozji. Winylowe nasadki na rękojeściach. 3-pozycyjne ustawienie szczęk z wysoko ustawionymi zębami. Dobry chwyt zapewnia szybkie odkręcanie filtrów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 69 - 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140109438 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 10" calowe |
| Długość | 255mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 260 |
| Waga całkowita | 0.39 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | KEN-503-1760K |
| Kod UNSPSC | 27112100 |
KEN5031760K
SZCZYPCE DO FILTROW OLEJOWYCH 10", 69-80mm Kennedy
KEN-503-1760K
SM.CK016,50,6ZLNE
Narzędzia Cromwell