Szczypce do pierścieni osadczych 125mm 5" wewnętrznych proste Kennedy KEN5586500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 125mm 5" wewnętrznych proste Kennedy KEN5586500K
Kennedy KEN-558-6500K
Szczypce do pierścieni osadczych WEWN, SZCZ. proste 125mm/5"
KEN-558-6500K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Machanizm sprężynowy wspomagający pracę.Wewnętrzne - proste szczęki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 10 - 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140118294 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 125mm |
| Głębokosć całk./opak. | 7 |
| Długość całk./opak. | 135 |
| Waga całkowita | 0.061 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 65g |
KEN5586500K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH WEWN, SZCZ. PROSTE 125mm/5" Kennedy
KEN-558-6500K
SM.CK016,56,6ZLNE
Narzędzia Cromwell